Vysavač na okna

Vemte si na okna pomocníka Mezi nejméně oblíbené domácí práce se řadí mytí oken. Každá hospodyňka má svůj zaručený recept na okna beze šmouh. Ocet, pudinkový prášek, staré noviny, sůl… Osvědčené rady našich babiček a maminek zaručeně fungují, ale nejde to dnes ve 21. století přece jen jednodušeji?

Technický pokrok nám přinesl pomocníka i pro tuto práci. Vysavač na okna. Ten udělá z mytí oken téměř radost a dokonalý lesk vám nezabere více než pár minut.

Vysavače oken prakticky použijete nejen na okna. Poradí si se všemi rovnými povrchy, které nejsou náchylné k poškození vodou. Snadno tedy vyčistíte nejrůznější skleněné plochy jako například zrcadla, ale i dlaždice, sprchový kout nebo pracovní desku v kuchyni.

Určitě je dobré vsadit si na osvědčené značky. Zavedení výrobci jsou zejména Leifheit, Kärcher či Vileda.

Leifheit Window Cleaner My jsme pro testování zvolili vysavač Leifheit Window Cleaner. Vybrali jsme si ho pro jeho dlouhou výdrž provozu na baterie a pro s ním dodávané praktické příslušenství. To vše za přijatelnou cenu.

Výrobky Leifheit spojuje užitečné řešení CLICK System. Nemá sice na testování vysavače oken žádný vliv, ale určitě jde o nezanedbatelnou výhodu. Zejména tedy, pokud již nějaké výrobky od firmy Leifheit vlastníte. Jedná se o univerzální systém připojení. Stačí zakoupit pouze jedinou teleskopickou tyč a k ní můžete připojovat libovolné další nástavce z řady CLICK System.

Za zmínku také stojí, že Leifheit vyřizuje reklamace okamžitou výměnou kus za kus. V případě poruchy tedy nemusíte zdlouhavě čekat na opravu, obratem vám přijde nový.

Součástí balení je samotný Leifheit Window Cleaner, prodlužovací tyč dlouhá 43 cm a mop na okna.

Vysavač na okna Leifheit U vysavače oceňujeme velký otvor nádrže na vodu, díky kterému lze nádržku lehce vyprázdnit i vyčistit. Díky prodlužovací tyči nebudete muset tak často lozit po žebříku, schůdkách či židli. Mop na okna má odepínací návlek což je z hlediska údržby vynikající věc. Návlek jednoduše sundáte a vyperete v pračce.

Jak potom na samotné umytí oken? Snadno. Okno jsme umyli jako obvykle vodou a čisticím prostředkem. Použili jsme mop na okna, který byl součástí balení. Teď přišlo na řadu to, na co jsme byli nejvíce zvědaví. Použití samotného vysavače na okna. Vysavačem jsme začali shora dolů odsávat, stěrka díky sací síle k oknu perfektně přilnula a odsála všechnu tekutinu. Na okně nezůstasly žádné šmouhy a z okna nestékala žádná špinavá voda na rám okna či parapet. Jednoduché, rychlé, praktické.

Vysavač na okna je bez debat výborným pomocníkem při čištění nejen oken. Ušetří vám spoustu času a zejména nervů nad neustále se objevujícími šmouhami. Radost vám už neudělá pouze to, že máte mytí oken za sebou, ale i samotná jednoduchost umývání.

Nechte se inspirovat a přenechte s klidem mytí oken vašemu manželovi. S vysavačem na okna to zvládne i on.


 

Vy zatím, místo leštění oken, využijte ušetřeného času a raději vašim blízkým připravte nějakou dobrotu. Zkuste vyzkoušet silikonové nádobí. Přečtěte si o vlastnostech a výhodách tohoto revolučního materiálu, který vám také zjednoduší péči o váš domov.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies